Kompletní sady stanů za zvýhodněné ceny

roky záruka na vybrané konstrukce

Mobilní konstrukce, snadná a rychlá montáž

Stanové haly


Stanové haly si u nás můžete pronajmout nebo rovnou zakoupit a my Vám je postavíme na určeném místě. Tyto mobilní přístřešky jsou ideálním řešením, pokud hledáte nový prostor pro své podnikání. Tuto možnost využijí převážně firmy, které rozšiřují sortiment či výrobu, nebo potřebují prostor, kde vystavit/uskladnit zboží.

Halu vám postavíme na prakticky jakékoliv rovnější ploše. V některých případech také není nutné žádné stavební povolení, ale o tomto rozhoduje vždy příslušný stavební úřad. Halu ve většině rozměrů smontujeme již za jeden den, přičemž ji ihned poté můžete začít používat. Rozměry haly si určíte sami, limitovaní jste jen šířkou 6 m, 8 m, 10 m, 12 m a 15 m. Při postavení dvou a více hal vedle sebe je možné šířku ještě zvýšit.

Haly montujeme z pevných duralových konstrukcí a následně osazujeme trvanlivým pláštěm z pevné polyesterové textilie s nánosem PVC. Stanová hala díky tomu skvěle drží i v nepříznivém počasí a je tak vhodná i pro dlouhodobé použití.

Stanové haly jsou často využívány:

  • Pro skladování materiálu a zboží
  • zastřešení zemních prací
  • rozšíření výroby
  • jako kryté garáže
  • letecké hangáry
  • či také ke krátkodobému využití na festivalech, výstavách atd.

Stanové haly jsou oproti klasickým párty stanům větších rozměrů a jsou uzpůsobeny hlavně k dlouhodobému používání během celého roku.

Nabízíme také možnost stanové haly realizovat na pronájem. Minimální doba pronájmu se obvykle pohybuje od 2 měsíců výše. Maximální doba není nijak omezena a běžně se pohybuje i v řádu let.

Stanové haly jsou tvořeny modulovým systémem a lze je tedy libovolně zkrátit nebo prodloužit. Jednotlivé moduly se většinou napojují po 3 m, 4 m nebo 5 m za sebe.

Základní nabízené šíře stanových hal jsou: 6 m, 8 m, 10 m, 12 m a 15 m.

Chcete si stan pronajmout? Pro více informací a vzorové kalkulace si prohlédněte stránku o pronájmu stanů.
Pokud si chcete stan zakoupit, orientační cenovou nabídku naleznete na stránce o prodeji stanů. Jestli hledáte co nejlepší cenu, tak si prohlédněte bazarové stany.

 

Máte zájem o pronájem či zakoupení stanové haly s PVC opláštěním?

Kontaktujte nás, nebo využijte poptávkový formulář níže.

Máte jakýkoliv dotaz?

Dejte nám vědět, do 24h se vám ozveme

O vaše data je u nás postaráno.
Přečtěte si informace na stránce o ochr. os. údajů.

PARTY-S-PRODUCTION S.R.O.

Sídlo:
Novoměstská 1451/61
Brno-Řečkovice
621 00

Sklad
Otevírací doba:
Po: 8:30-16:00
Út: 8:00-16:00
St: 8:00-16:00
Čt: 8:00-16:00
Pá: 8:00-15:30
So: zavřeno
Ne: zavřeno