Kompletní sady stanů za zvýhodněné ceny

roky záruka na vybrané konstrukce

Mobilní konstrukce, snadná a rychlá montáž

PÁRTY STANY


Párty stan je obecné označení pro řadu mobilních přístřešků, různých typů konstrukce i rozměrů. Naše párty stany jsou elegantním řešením pro pořádání venkovních akcí různorodého typu. Zajistí ochranu před sluncem, deštěm i větrem a s použitím mobilního vytápění Vás ochrání i v chladnějších dnech.

Párty stany nabízíme k pronájmu i k prodeji.

Orientační kalkulace jsou součástí příslušné stránky.

Rádi Vám rychle vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku na jakýkoliv typ a rozměr z nabízených stanů.


Využijte náš krátký
poptávkový formulář nebo využijtet náš e-shop a vyberte si cenově dostupné a zároveň velmi kvalitní párty stany.

E-SHOP

Naše velkokapacitní párty stany se vyznačují snadnou a rychlou montáží. To je umožněno především díky nízké hmotnosti duralové konstrukce a použití stavebních modulů pro zajištění různé délky pro každý stan. Párty stany nůžkového typu zvládne postavit i jeden člověk, velkokapacitní stany se pak dají složit již ve dvou lidech s dostatečnou kvalifikací.

Nejrozšířenější a nejpoužívanější variantou velkokapacitních stanů je stan o šířce 10 m. Délka začíná již na 5 m. Maximální délka stanu šířky 10 m není teoreticky nijak omezena a lze tak dosáhnout libovolného rozměru stanu. Vždy zajistíme párty stan v požadovaném rozměru a poskytneme přístřeší pro všechny hosty dle rozsahu Vaší akce.

Doplňkem ke klasickým stanům se sedlovou střechou, ale i samostatnou variantou pro některé akce, může být elegantní pagoda v rozměru 5 × 5 m.

K pronájmu i prodeji nabízíme také nůžkové stany v různých rozměrech. Tyto stany si můžete jako jediné sami zapůjčit a nainstalovat. Jejich instalace je opravu jednoduchá a velmi rychlá. Pro pronájem jsou nejpoužívanější rozměry nůžkových stanů 3 × 3 a 6 × 3 m.

Použitá konstrukce našich stanů a tím zajištěná stabilita a odolnost je hlavní výhodou oproti trubkovým stanům a ocelovým, které jsou taktéž některými označovány jako párty stany, ale jedná se o řešení s nízkou kvalitou a levnou alternativu zcela jiných parametrů, jejichž použití při silnějším větru nedoporučujeme.

Naše velkokapacitní stany a pagody jsou opláštěné lakovanou vysoko-gramážovou polyesterovou textilií s nánosem PVC, která se vyznačuje velkou pevností, odolností proti povětrnostním a dešťovým vlivům, stálobarevnost a zaručuje dobrou propustnost světla nebo naopak tzv. black-out pro naprostou neprůsvitnost (vhodné pro prezentace). Nůžkové stany pak nabízíme s polyesterovým opláštěním 300/450g nebo pro velkou zátěž PVC variantu 480g. K pronájmu jsou stany v nabídce převážně v bílé a u nůžkových stanů i v šedé barvě.

Na prodej nabízíme stany různých barev a není problém realizovat stan dle Vašeho požadavku.PVC opláštění velkokapacitních stanů a stanových hal je u nás svařováno vysokou frekvencí. V ČR 90% firem nabízí plachty svařované horkým vzduchem, kde není svár tak kvalitní.

Všechny nabízené stany mají odnímatelné jednotlivé boční i čelní stěny. Ty mohou být plné nebo opatřeny okny ze speciální transparentní mrazuvzdorné fólie, čímž je možno každý stan dostatečně prosvětlit. Z naší nabídky si vyberete párty stan takových rozměrů, který bude přesně vyhovovat Vaším požadavkům. Při výběru rozměru stanu je potřeba počítat s cca 1 m2 pro stojící a 1,3 m2 pro sedící osobu.

Naše stany je možné používat po celý rok, tedy i v zimním období, kdy Vám příjemné klima zajistí jeho vytápění pomocí agregátů.

Námi nabízené stany jsou vhodné např. pro tyto příležitosti:

 • firemní akce
 • svatby
 • večírky
 • zemědělské dny
 • prezentace
 • domácí oslavy
 • módní přehlídky
 • rauty
 • sportovní akce
 • veletrhy a výstavy
 • volební kampaně
 • dětské dny
 • koncerty a festivaly
 • letecké dny
 • a další

Naše společnost nabízí prodej a pronájem párty stanů spousty typů a rozměrů, přičemž pro Vás rádi zajistíme také kompletní servis včetně demontáže.

Nabízíme párty stany za velmi příznivé ceny! Zašlete poptávku a přesvědčte se.

Pro zakoupení nůžkových nebo velkokapacitních párty stanů můžeme také využít náš e-shop.

E-SHOP

Kontaktujte nás, nebo využijte poptávkový formulář níže.

Máte jakýkoliv dotaz?

Dejte nám vědět, do 24h se vám ozveme

O vaše data je u nás postaráno.
Přečtěte si informace na stránce o ochr. os. údajů.

PARTY-S-PRODUCTION S.R.O.

Sídlo:
Novoměstská 1451/61
Brno-Řečkovice
621 00

Sklad
Otevírací doba:
Po: 8:30-16:00
Út: 8:00-16:00
St: 8:00-16:00
Čt: 8:00-16:00
Pá: 8:00-15:30
So: zavřeno
Ne: zavřeno